روبالشی مخمل گلدار به کار رفته در مومیایی فرعون موجب ماندگاری آن شد

همراه با تشک و پایه روبالشی مخمل گلدار یکی از سه عنصر اساسی برای خوب خوابیدن است.چگونه بهترین روبالشی مخمل گلدار را برای نیازهای استراحت خود انتخاب کنیم؟

روبالشی مخمل گلدار سرویکال مدل ونیز بیو ساخته شده در مموری با درمان ashlar و میکرو سوراخ شده HP برای بهبود.

روبالشی مخمل گلدار سرویکال مدل Venice Bio ساخته شده در Memory با درمان ashlar و میکرو سوراخ شده HP برای تقویت تعریق.

در ستون ما که کاملاً بر توصیه هایی برای استراحت سالم متمرکز شده است ، قبلاً در برخی از مقالات قبلی به نحوه انتخاب مناسب ترین تشک ، نحوه انتخاب پایه تخت پرداخته ایم و در این مبحث ویژگی ها و مواد تشک را عمیق تر کرده ایم.

پایه های توری (در مورد پایه های توری ثابت یا متحرک، پایه های برقی یا با حرکت مکانیکی، روبالشی مخمل گلدارتکی یا بدون روبالشی مخمل گلدارتک و بسیاری موارد دیگر صحبت شد).

تا آنجا که به تکیه گاه سر مربوط می شود، روبالشی مخمل گلدارتک های دارای لایه الیاف پلی استر مخصوصاً برای بدن های باریک مناسب هستند (مخصوصاً کسانی که به پشت می خوابند)، در حالی که روبالشی مخمل گلدارتک های دارای لایه فوم پلی یورتان برای بدن های قوی تر (به ویژه اگر به پهلو بخوابند) مناسب هستند. ).

علاوه بر این، فوم پلی یورتان به اندازه روبالشی مخمل گلدارتک های الیاف پلی استر، که تنفس بیشتری دارند، رطوبت را تضمین نمی کند.

و با توجه به ویژگی های مختلف مواد، این نسبتاً شهودی است.

از طرف دیگر فوم پلی اورتان از جمله مزایای خود فشردگی و دوام بیشتر است.

به من بگویید در چه وضعیتی می خوابید و من به شما می گویم از کدام روبالشی مخمل گلدار استفاده کنید

موقعیت در هنگام خواب بر انتخاب روبالشی مخمل گلدار تأثیر می گذارد: به تصویر زیر نگاه کنید و مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.