سیم خاردار مشهد که موجب شکست سربازان آلمانی در جنگ شد

سیم خاردار مشهد که به نام برامبل نیز شناخته می شود، از میخ های دفاعی ساخته شده است که به یک سیم فولادی گالوانیزه بسته شده اند.

عبور از آن دشوار است، نقش بازدارندگی واقعی دارد و در برابر شکارچیان یا خرابکاری بسیار موثر است.

سیم خاردار مشهد یک راه حل اقتصادی برای ایمن سازی مراتع و محوطه های شما!

سیم خاردار مشهد که عموماً برای ایمن سازی مراتع استفاده می شود، به راحتی با مصارف مختلف سازگار می شود، چه برای محدود کردن زمین های کشاورزی، برای جلوگیری از عبور حیوانات وحشی، برای محدود کردن دسترسی به مکان های حساس، برای محافظت از اماکن حرفه ای  می تواند به تنهایی یا علاوه بر آن نصب شود. به حصار گوسفند، به منظور تقویت آن.

برای نصب حصار ضد عبور فقط در فولاد خاردار، توصیه می شود سه تا چهار ردیف قیچی با فاصله حداکثر 50 سانتی متر قرار دهید. بنابراین گاو، گوسفند یا شکار نمی توانند از آن عبور کنند.

 

سیم خاردار مشهد را می‌توان بالای یک دیوار کم، یا برای تکمیل پانل‌های مشبک سیمی سفت و یا اطراف مشبک سیمی انعطاف‌پذیر نصب کرد.

در بالای نرده قرار گرفته و از عبور سارقان جلوگیری می کند. در قسمت پایین قرار می گیرد و از حفاری شکارهای کوچک یا آفات (روباه، راسو و غیره) در زیر تأسیسات برای ورود به مرغداری یا محوطه حیوانات جلوگیری می کند.

محتاطانه، نقش بازدارنده خود را به طور موثر و بدون تغییر زیبایی شناسی حصار ایفا می کند.

برامبل گالوانیزه در قرقره هایی به طول 100 یا 250 متر با یک دسته برای حمل و نقل عرضه می شود. این فرمت کاربردی و صرفه جویی در فضا، ذخیره و جابجایی غلتک ها را بدون خطر آسیب آسان می کند.

از این رو میله مصنوعی می تواند در انواع محیط ها از جمله در مناطق روستایی، جنگلی، کوهستانی و غیره  استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.