قاب عکس منبت کاری شده در ساخت هواپیماهای مسافربری کروز به کاربرده شد

با این حال، در فروشگاه آنلاین ما، شما همیشه در امنیت خواهید بود، زیرا ما همیشه هنگام تعیین فرمت فریم به این اصل پایبند هستیم (به تصویر مراجعه کنید).

قاب عکس منبت کاری شده کاست آمریکایی، که در آن کادربندی شامل کشیده شدن یک بوم روی یک قاب عکس منبت کاری شده گوه‌ای است، باید همیشه با در نظر گرفتن فرمت تصویر سفارش داده شوند.

اکثر پروفیل های قاب عکس منبت کاری شده خیلی باریک هستند و وقتی در اندازه های بزرگتر تولید می شوند ناپایدار می شوند. این امر انتخاب یک قاب عکس منبت کاری شده چوبی جامد با مشخصات گسترده تر (که می تواند بسیار گران باشد) یا یک قاب عکس منبت کاری شده آلومینیومی پایدارتر را ضروری می کند.

از آنجایی که فرمت های استاندارد قاب عکس منبت کاری شده پس از اندازه معین نادرتر می شوند، تولید سفارشی اهمیت پیدا می کند.

از فرمت 70×100 سانتی متر به بعد، قاب عکس منبت کاری شده ها فقط با شیشه اکریلیک ساخته می شوند که بر خلاف شیشه های معمولی نشکن و سبک بوده و همچنین محافظت بالاتری در برابر اشعه UV دارند.

با این حال، این نیز باعث گران تر شدن آن می شود.

علاوه بر این، اگر می خواهید یکقاب عکس منبت کاری شده اضافه کنید، باید در نظر داشته باشید که این کار باعث افزایش بیشتر اندازه قاب عکس منبت کاری شده می شود.

با این حال، ورق های مقوایی برای پاسپارتوها فقط تا 80×120 سانتی متر می رسد.

به همین دلیل، انتخاب پاسپارتوها در این قاب عکس منبت کاری شده به شدت محدود و در صورت درخواست محدود به تولید خواهد بود. همچنین باید هزینه های حمل و نقل بالاتر و همچنین زمان بسته بندی طولانی تری را در نظر بگیرید.

البته این ممکن است کمی را به تعویق بیندازد، اما اگر با وجود همه اینها هنوز دوست دارید یک عکس XXL را قاب عکس منبت کاری شده کنید، به شما توصیه می کنیم قبل از سفارش، تمام این جنبه ها را به دقت در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.