کودکی با خوردن خوراک مرغ گوشتی امروز هرگز نخندید

ترکیب خوراک مرغ گوشتی امروز به سن پرنده بستگی دارد. معمولاً تولید کنندگان بر روی بسته بندی رده سنی را نشان می دهند که این یا آن مخلوط برای آن در نظر گرفته شده است.

بنابراین، به عنوان مثال، برای شروع – این خوراک برای جوجه های کوچک “شروع”، سپس برای رشد جوان – “Grower”، سپس چاق کننده – “Finish” است.

چرا جوجه های گوشتی اینقدر مایل به خوردن مخلوط های خریداری شده و آماده هستند؟ اولاً، اگر پرنده ای از روزهای اول زندگی با غذای تولید کننده خاصی تغذیه شود، جوجه گوشتی به این ترکیب عادت کرده و تمایل بیشتری به خوردن آن خواهد داشت.

ثانیاً ، خوراک “فروشگاه” برای جوجه های گوشتی مطابق با فناوری های اثبات شده در طول سال ها به طور ایده آل متعادل است ، حاوی تمام مواد با کیفیت مناسب و در نسبت های صحیح است.

اگر تصمیم دارید خودتان مخلوطی تهیه کنید، با چنین داده هایی برای پرواربندی جوجه ها بر اساس سن هدایت شوید.

خوراک

از روز تولد و تا 4 روز زندگی، غلات آسیاب شده داده می شود: ارزن، جو دوسر، گندم، ذرت، بلغور جو دوسر.
از روز سوم زندگی، می توانید سبزیجات و تخم مرغ را اضافه کنید، از روز پنجم – آرد گیاهی.
در روزهای 10 تا 19، ضایعات ماهی، کیک آفتابگردان و دانه های سویا معرفی می شوند.
از سه هفته می توانید محصولات شیر ​​تخمیر شده را بدهید.
از سن یک ماهگی، رژیم غذایی پرندگان می تواند متنوع باشد، می توانید برای جوجه های گوشتی غذای چاق کننده بدهید که برای حیوانات جوان در نظر گرفته شده است. دانه پایه باقی می ماند، مقدار خوراک آبدار – گیاهان، سبزیجات رنده شده – افزایش می یابد.

علاوه بر غذا، پرندگان باید با آب تمیز کافی در آبخوری های مناسب، و همچنین قفس جادار برای جوجه های گوشتی و شرایط اسکان مناسب فراهم شود.

ترکیب خوراک جوجه های گوشتی چگونه است؟ چرا پرنده اغلب مخلوط های آماده خریداری شده را انتخاب می کند؟ چگونه انتخاب درستی داشته باشیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.